-------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------ پخش زنده حرم
تقدیر از 12 آوازه‌خوان‌ قبل انقلاب!!!

بسم رب المهدی

در دوازدهمین جشن خانه موسیقی در تالار وحدت، برای نخستین بار رسماً از دوازده آوازه‌خوان قبل انقلابی در جمهوری اسلامی ایران تقدیر شد! و تندیس دوازدهمین جشن خانه موسیقی به آن‌ها اهدا شد.

سایت آفاق نوشت:

در دوازدهمین جشن خانه موسیقی در تالار وحدت، برای نخستین بار رسما از دوازده آوازه‌خوان زمان طاغوت در جمهوری اسلامی ایران تقدیر شد و تندیس دوازدهمین جشن خانه موسیقی به آن‌ها اهدا شد.


این مراسم شامگاه چهارشنبه ۲۰ مهرماه با حضور گروهی از اهالی موسیقی، حمید شاه آبادی معاون هنری وزارت ارشاد، محمد میرزمانی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد برگزار شد.


در این مراسم، از خاطره پروانه، فاخره صبا و قمرالموک وزیری از خوانندگان زمان طاغوت که درگذشته‌اند به صورت نمادین و از پریرخ شاه‌یلانی معروف به پری زنگنه (آوازه خوان) ، سودابه شمس (آوازه خوان) ، هنگامه اخوان (در عرصه آواز) ، فاطمه واعظی با نام مستعار پریسا (آوازه خوان) ، شهلا میلانی (خواننده سوپرانو)، پروین صالح (نوازنده) ، نسرین ناصحی (نوازنده) ، ارفع اطرائی (نوازنده سنتور) و افلیا پرتو (نوازنده پیانو)، تقدیر شد!!!

پریسا که برای نخستین بار پس انقلاب از او نامبرده می‌شد، از آوازه‌خوان‌های جشن هنر شیراز است که در این مراسم به علت اقامت در خارج از کشور حاضر نشده بود.
نتیجه مبارزه با ماهواره همین است منتظر مبارزات دیگر از سوی(روشنفکران=نادانان) باشیم. العفو العفو ...

برچسب‌ها: